OSiR-y będą miały PUZP

W dniu 25 marca br. odbyło się spotkanie pomiędzy władzami miasta st. Warszawa oraz przedstawicielami związków zawodowych działających w Ośrodkach Sportu i Rekreacji m.st. Warszawa. Przedmiotem spotkania było rozpoczęcie negocjacji Ponadzakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla OSiR-ów. Inicjatorom propozycji zawarcia  PUZP był NSZZ „Solidarność”. Związki zawodowe przedstawiły miastu projekt PUZP. Strony ustaliły, że spotkania negocjacyjne będą odbywały się w trybie tygodniowym.

– Mam nadzieję, że negocjacje przebiegną pomyślnie i PZUP dla OSiR-ów będzie podpisany w najbliższej przyszłości, – powiedział Grzegorz Iwanicki, Sekretarz ZRM.