XXI Krajowy Zjazd Delegatów

Informujemy, iż w dniach 29 – 30 sierpnia br. w Legnicy odbędzie się XXI Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ „Solidarność”.

Osoby chętne do uczestniczenia w Zjeździe jako gość lub obserwator proszone są o przesłanie pisemnego zgłoszenia za pośrednictwem organizacji związkowej do dnia 1 sierpnia br. na nr fax 022 314 80 19.

Informujemy, iż gość, to osoba uprawniona do korzystania z noclegów i wyżywienia na koszt własnej organizacji związkowej (1 nocleg – 30 euro, wyżywienie 100 zł dziennie), obserwator, to osoba niekorzystająca z noclegów i wyżywienia.

Dodatkowych informacji udziela Dział Informacji i Promocji Regionu Mazowsze 022 314 80 17.