Prośba o poparcie

Zwracam się z prośbą do Regionu Mazowsze o zwrócenie się do wszystkich Komisji Zakładowych NSZZ Solidarność o wysłanie do Ministra Skarbu Państwa – Wojciecha Jasińskiego  minister@msp.gov.pl oraz Wiceministra – Michała Krupińskiego sek.psmk@msp.gov.pl   ,  pisma popierającego stanowisko organizacji związkowych zrzeszonych w Polskim Holdingu Farmaceutycznym S.A. dotyczącego odwołania prezesa  holdingu.

Przewodniczący Komisji Zakładowej
NSZZ Solidarność Polfa Warszawa S.A.
Miara Mirosław

Zwracam się z prośbą do Regionu Mazowsze o zwrócenie się do wszystkich Komisji Zakładowych NSZZ Solidarność o wysłanie do Ministra Skarbu Państwa – Wojciecha Jasińskiego  minister@msp.gov.pl oraz Wiceministra – Michała Krupińskiego sek.psmk@msp.gov.pl   ,  pisma popierającego stanowisko organizacji związkowych zrzeszonych w Polskim Holdingu Farmaceutycznym S.A. dotyczącego odwołania prezesa  holdingu.

Przewodniczący Komisji Zakładowej
NSZZ Solidarność Polfa Warszawa S.A.
Miara Mirosław

Załącznik: protest.doc