Pikieta pod Selgrosem w Poznaniu

W dniu 26 stycznia br. (piątek) o godz. 13.00 przed siedzibą Zarządu Spółki SELGROS w Poznaniu odbędzie się pikieta.

Kierownictwo podwrocławskiej Hali Selgros zwolniło już ośmiu pracowników za to, że utworzyli związek zawodowy NSZZ ?Solidarność? w Selgrosie. Nasza akcja ma być odpowiedzią na łamanie praw pracowniczych i związkowych w tej spółce.

Informujemy, iż Region Mazowsze organizuje dojazd do Poznania. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pikiecie prosimy o zgłoszenie telefoniczne pod nr tel 0-22 314 80 17 do dnia 25 stycznia (czwartek).

Zwracamy się z apelem oraz prośbą do wszystkich związkowców o poparcie tej akcji i liczny w niej udział.

Informujemy, iż Region Mazowsze organizuje dojazd do Poznania. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pikiecie prosimy o zgłoszenie telefoniczne pod nr tel 0-22 314 80 17 do dnia 25 stycznia (czwartek).