UWAGA PILNY KOMUNIKAT

Informujemy, iż  Zarząd Regionu Mazowsze na nadzwyczajnym posiedzeniu w dniu 30 stycznia br. podjął decyzję o uchyleniu Uchwały Nr 64/05 ZRM z dnia 12 grudnia 2005 r. w sprawie zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Delegatów NSZZ ?Solidarność? Regionu Mazowsze, w związku z czym WZD RM planowane na dzień 4 lutego br. nie odbędzie się.

Informujemy, iż  Zarząd Regionu Mazowsze na nadzwyczajnym posiedzeniu w dniu 30 stycznia br. podjął decyzję o uchyleniu Uchwały Nr 64/05 ZRM z dnia 12 grudnia 2005 r. w sprawie zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Delegatów NSZZ ?Solidarność? Regionu Mazowsze, w związku z czym WZD RM planowane na dzień 4 lutego br. nie odbędzie się.

UCHWAŁA Nr  10/06

Zarządu Regionu Mazowsze z dnia 30 stycznia 2006 r.

dot.: uchylenia Uchwały Nr 64/05

Zarząd Regionu Mazowsze NSZZ ?Solidarność? uchyla Uchwałę Nr 64/05 Zarządu Regionu Mazowsze z dnia 12 grudnia 2005 r. w sprawie zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Delegatów NSZZ ?Solidarność? Regionu Mazowsze.