Obchody XXV – lecia NSZZ „Solidarność”

Komisja Krajowa NSZZ ?Solidarność? apeluje do członków i sympatyków Związku o wzięcie udziału w uroczystościach z okazji 25 rocznicy powstania NSZZ ?Solidarność?, które odbędą się 31 sierpnia 2005r. na Placu Solidarności w Gdańsku.

Będzie to manifestacja naszego przywiązania do ideałów Sierpnia 1980 roku i świadectwo trwania przy nich.

Z uwagi na to, iż Komisja Krajowa będzie refundować 50% kosztów transportu poniesionych przez struktury naszego Związku, zwracamy się z prośbą o przesyłanie do Regionu Mazowsze imiennych list osób chcących wziąć udział w uroczystości na nr fax: 0-22 314-80-19.