Posiedzenie ZRM

Lutowe posiedzenie Zarządu Regionu Mazowsze tradycyjnie było poświęcone zagadnieniom finansowym.
Władze Regionu przyjęły Rozliczenie funduszu strajkowego za 2017r., Rozlicznie regionalnego funduszu szykanowanych za działalność związkową oraz Rozliczenie dotacji KK do zadań statutowych Regionów i Sekretariatów.
Później ZRM w drodze uchwały zatwierdził sprawozdanie z wykonania budżetu RM za ubiegły rok oraz przyjął plan budżetu na rok bieżący, a także plan kosztów działań statutowych Regionu Mazowsze.
Zebrani również przyjęli stanowisko w sprawie wyjaśnienia okoliczności zbrodni popełnionej na błogosławionym księdzu Jerzym Popiełuszko. Związkowcy zwrócili się z apelem do Prokuratora Generalnego o przywrócenie Prokuratora Andrzeja Witkowskiego do wyjaśnienia wszystkich okoliczności zbrodni popełnionej na błogosławionym księdzu Jerzym Popiełuszko oraz na innych księżach.

Stanowisko ZRM z dn.07.02.2018r