Nowy wzór Deklaracji Członkowskiej oraz Elektronicznej Legitymacji Członkowskiej

NOWA DEKLARACJA CZŁONKOWSKA

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” Decyzją nr 94/18, wobec obowiązującej ustawy o ochronie danych osobowych, zatwierdziło nowy wzór DEKLARACJI CZŁONKOWSKIEJ; Wzór Deklaracji Członkowskiej można pobrać poniżej.

deklaracja_czlonkowska_2018

WNIOSEK O WYDANIE ELEKTRONICZNEJ LEGITYMACJI CZŁONKOWSKIEJ

W związku z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych załączamy nowy WNIOSEK o wydanie ELC. Wypełnione wnioski należy składać w Regionie Mazowsze NSZZ „Solidarność” 01-201 Warszawa ul. Wolska 47

Legitymacja elektroniczna – wniosek (RODO)

DOKUMENTY DLA ORGANIZACJI ZWIĄZKOWYCH DOTYCZĄCE RODO

Informujemy, że Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” do końca lipca br. przygotuje jednolite dokumenty dla Organizacji Związkowych NSZZ „Solidarność” w zakresie ochrony danych osobowych, które zostaną niezwłocznie rozesłane przez Region, po ich otrzymaniu.