Akcja wsparcia dla Solidarności w Castoramie

Trwa ogólnopolska akcja wspierająca Związek Solidarność w sieci sklepów Castorama i potępiająca zarazem antysolidarnościowe poczynania pracodawcy. Chodzi w niej o wystawianie opinii na stronach opiniujących korporację i wpisanie w komentarzach hasła „WSPIERAM SOLIDARNOŚĆ w CASTORAMIE”.

Dodatkowo, w związku z tym, że w Castoramie nasilają się ataki na naszych kolegów pełniących funkcje związkowe, zgodnie z ich propozycją chcemy wywrzeć nacisk na właściciela poprzez wysyłanie listów (tekst do pobrania poniżej) z organizacji związkowych NSZZ „Solidarność” z całej Polski.

Listy z poparciem można wysyłać na adresy:

Do Zarządu Castorama Polska  –  Castorama Polska list poparcia

sebastien.krysiak@castorama.pl

slawomir.rogowiec@castorama.pl

Drugi list do właściciela Castoramy, którego siedziba mieści się w Anglii – Castorama Zarząd list poparcia angielski

reception@kingfisher.com

Proszę również przesłać kopie, skany Waszych listów na poniższe e-maile:
castosolidarnosc@op.pl
soljg@solidarnosc.org.pl

Więcej na temat akcji wsparcia na oficjalnym profilu NSZZ Solidarność w Castorama Polska. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji wsparcia.

foto: Wikipedia – CC 3.0, Kubis