Komunikat Przewodniczącego ZRM ws. dyżurów w Biurze Regionu od 16 października do 6 listopada 2020 roku

W związku z sytuacją związaną z pandemią COVID-19 od dnia od 16 października do dnia 6 listopada 2020 r. włącznie dyżury w siedzibie Regionu Mazowsze będą odbywać się w dni robocze w godz. 9.00 – 15.00 (portiernia 8.00 – 16.00).

Biura Regionu Mazowsze NSZZ „Solidarność” będą funkcjonowały w ograniczonym zakresie, pracownicy zgodnie z ustalonym harmonogramem świadczą pracę zdalnie lub pełniąc dyżury w siedzibie Regionu Mazowsze.

Nadzorujący i Kierownicy Biur zapewniają obsadę dyżurów w siedzibie Regionu tak, aby fizycznie byłą co najmniej jedna osoba każdego dnia na dyżurze.

Wszystkie sprawy można zgłaszać telefonicznie lub mailowo, po umówieniu się – możliwość spotkania|)