Konkurs na najaktywniejszego Społecznego Inspektora Pracy na Mazowszu rozstrzygnięty!

Grzegorz Mikityn członek NSZZ., ,Solidarność’ ArcelorMittal Warszawa został laureatem konkursu na najaktywniejszego Społecznego Inspektora Pracy na Mazowszu.

Konkurs organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy. Wyróżnia osoby, które aktywnie angażują się  w pracę Społecznej Inspekcji Pracy w swoim zakładzie.

     Trofeum i pamiątkową Tabliczkę wręczył Józef Fiołek ,Nadinspektor Pracy PIP. W uroczystości  , która odbyła się 10 grudnia 2020r w okrojonej formule ,podyktowanej przez ograniczenia

Wynikające z pandemii COVID 19 wzięli udział także: Franciszek Piotrowski radca PIP , Alina Bielecka dyrektor Biura Personalnego , Grzegorz Antkiewicz przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ ,,Solidarność” ,

Zbigniew Perlejewski ZSIP w AMW .

Grzegorz Mikityn jest specjalistą ds. technologii.  Należy do NSZZ ,,Solidarność” i funkcję WSIP w dziale Kontroli , Jakości i Rozwoju Procesu piastuje już trzecią kadencję – od 2012 roku.

Oprócz tego jest koordynatorem standardu prac szczególnie niebezpiecznych – prace na wysokości  , wykonywane w całej Hucie.Państwowa Inspekcja Pracy doceniła także dużą aktywność jego zespołu w zgłaszaniu zdarzeń potencjalnie Wypadkowych.

                              Gratulujemy Grzegorzowi Mikitynowi zwycięstwa w konkursie i jesteśmy dumni ,że najaktywniejszy Społeczny inspektor Pracy w woj. Mazowieckim pracuje w naszej Hucie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz