1. Oddział Biała Podlaska

Plac Wolności 28

21-500 Biała Podlaska

Przewodniczący: Marek Pniewski (kadencja 2014-2018)

 

tel.  512 045 335

e-mail: solidarnosc.bp@gmail.com

2. Oddział Ciechanów

ul. Mickiewicza 1/3
06-400 CiechanówPrzewodniczący: Zbigniew Baranowskitel: 517 260 006e-mail: oddzialciech@interia.eu 

3. Oddział Działdowo

Plac Biedrawy 1

13-200 Działdowo
Przewodniczący: Zdzisław Panek (kadencja 2014-2018)

Pracownik biura: Małgorzata Żmijewska-Pikus

Biuro czynne: poniedziałek, wtorek, środa, piątek 10.00-16.00
czwartek 9.00-16.00
tel/fax: 23 697 24 47

e-mail: solidarnoscdzialdowo@neostrada.pl

Dyżury prawne pełni radca prawny Stanisław Czerwiński.

4. Oddział Garwolin

ul. Krótka 12
08-400 GarwolinPrzewodniczący: Przemysław Stępniewski (kadencja 2014-2018)
 tel. 517 260 125e- mail: solidarnoscgarwolin@wp.pl

Dyżury Oddziału:
wtorek – 15.00 – 18.00
piątek – 15.00 – 18.00

5. Oddział Grodzisk Mazowiecki

ul. Garbarska 17/2
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Przewodniczący: Janusz Grudniewski
(kadencja 2014 – 2018)
tel. 501 948 084e-mail: jgrudniewski@grodzisk.rgnet.org

6. Oddział Kolno

ul. Wojska Polskiego 8
18-500 Kolno
 Przewodniczący: Andrzej Charubin (kadencja 2014 – 2018)
tel. 517 260 008Biuro czynne: poniedziałek-piątek 9.00-12.00e-mail: solidarnosckolno@o2.plwww.solidarnosckolno.neostrada.pl

7. Oddział Legionowo

ul. Sowińskiego 37

05-120 Legionowo
Przewodniczący: Dariusz Ejdys (604 503 870)

e-mail: dariusz.ejdys@wp.pl

8. Oddział Łomża

ul. Dworna 3

18-400 Łomża

Przewodniczący: Henryk Piekarski (kadencja 2014-2018)

Pracownik biura: Alicja Drożyner

Biuro czynne: poniedziałek, wtorek, środa, piątek 8.00-16.00, czwartek 9.00-17.00

tel./fax: 86 216 37 92;
e-mail: alicja1958@interia.pl

9. Oddział Łowicz

Przewodnicząca: Teresa Kowalska-Suchecka
ul. Kaliska 12
99-400 Łowicz
Pracownik biura: Maria Wilkoszewska

Biuro czynne: poniedziałek i środa 9-17; piątek 9-13
tel./fax: 46) 837 57 16
e-mail: solidarnosc.lowicz@gmail.com
Teresa.Kowalska@agrosnova.pl

10. Oddział Łuków

ul. Warszawska 24

21-400 Łuków

Przewodniczący: Witold Stępniewski (kadencja 2014-2018)

Biuro czynne: poniedziałek-piątek 8.00-15.30

tel. 501 948 079
e-mail: witkacy-bas@wp.pl

11. Oddział Mińsk Mazowiecki

ul. Piłsudskiego 27

05-300 Mińsk Mazowiecki

Przewodniczący: Grzegorz Padzik

Biuro czynne: środa od godz. 17.00

tel. 501 948 087

e-mail: solidarnosc.m.m@gmail.com

12. Oddział Mława

ul. Płocka 39

06-500 Mława

Przewodniczący: Mirosław Zbrzezny (kadencja 2014-2018) 

 

tel. 500 219 098

Biuro czynne: poniedziałek-piątek 12.00-16.00

tel./fax: 23 654 31 26
e-mail: solidarnosc.mlawa@o2.pl

 

Dyżury prawne pełni radca prawny Stanisław Czerwiński.

13. Oddział Ostrów Mazowiecka

ul. Krótka 3

07-300 Ostrów Mazowiecka

Przewodniczący: Krzysztof Guziewski (kadencja 2014 – 2018)
tel. 517 259 850
Biuro czynne: poniedziałek, wtorek, środa 8.30-11.30 / 15.00-18.00;

czwartek, piątek od godz. 15.00

 

e-mail: solidarnoscostrow@vp.pl

14. Oddział Ostrołęka

Pl. Generała Bema 12

07-410 Ostrołęka

Przewodniczący: Aleksander Zawalich

tel. 517 259 796
e-mail: solidarnoscostroleka@gmail.com

 

godziny pracy biura:

poniedziałek-czwartek: 9.00 – 13.00

piątek: nieczynne

15. Oddział Otwock

ul. Karczewska 47

05-400 Otwock

Przewodniczący: Marian Prasuła (kadencja 2014 – 2018)

tel. 501 948 086

Pracownik biura: Zofia Strykowska

Biuro czynne: poniedziałek 12.00 – 17.00, środa i czwartek 9.00-14.00; wtorek, piątek nieczynne

tel./fax: 22 779 31 27
e-mail: nszzotwock@neostrada.pl

16. Oddział Pruszków

ul. Drzymały 5/2
05-800 Pruszków
Przewodniczący: Konrad GoljanekPracownik biura: Ewa WiteckaBiuro czynne: poniedziałek-piątek 9.00-17.00tel. 517 259 886e-mail: solidarnosc.pruszkow@op.pl

17. Oddział Siedlce

ul. Kilińskiego 15
08-110 SiedlcePrzewodniczący: Sylwester Czyżyk(kadencja 2014 – 2018)
tel. 509 130 583Pracownik biura: Dorota PoteraBiuro czynne: poniedziałek-piątek 16.30 – 18:00
tel./fax: 25) 633 90 80;
e-mail: osiedlce@wp.pl

http://www.solidarnoscsiedlce.pl/

18. Oddział Skierniewice

ul. Reymonta 9

96-100 Skierniewice

Przewodniczący: Andrzej Rochalski
Pracownik biura: Marzena Kuś

Biuro czynne: poniedziałek-piątek 10.00-14.00

tel./fax: 46) 833 27 10

 

e-mail: skierniewice@solidarnosc.org.pl

19. Oddział Sochaczew

ul. Żeromskiego 12

96-500 Sochaczew

Przewodnicząca: Danuta Radzanowska (kadencja 2014 – 2018)

Pracownik biura: Katarzyna Wójcicka

Biuro czynne: poniedziałek, środa, czwartek, piątek 8.00-14.00, wtorek 10.00-16.00

tel. 517 259 956

e-mail: solidarnosc.soch@op.pl

20. Oddział Wołomin

ul. Mariańska 7

05-200 Wołomin

Przewodniczący: Józef Radzio (602 887 246)
Biuro czynne: wtorek po godz. 16.00

tel. 517 259 965
e-mail: j.radzio@op.pl

21. Oddział Żyrardów

Pl. Jana Pawła II nr 2

96-300 Żyrardów

Przewodniczący: Bogdan Zieliński (504-311-609)
tel. 517 259 991

22. Oddział Chełm

Przewodniczący: Zdzisław Denysiuk (kadencja 2014 – 2018)

Al. I Armii Wojska Polskiego 41 C

22-100 Chełm

tel. kom. 517 259 993
tel. 82 56-519-43
e-mail: chelm@solidarnosc.org.pl

23. Oddział Włodawa

Przewodniczący: Erazm Piotr Meniów

ul. Kościelna 18

22-200 Włodawa

tel.: 604 185 092

e-mail: szkola@1lo.wlodawa.pl