1. Oddział Biała Podlaska

Przewodniczący – Marek Pniewski

Z-ca Przewodn. – Teresa Dawidziuk

Z-ca Przewodn. – Ireneusz Skubiszewski

Z-ca Przewodn. – Irena Maciejewska

Sekretarz – Zofia Zielińska

Skarbnik – Grażyna Abram

Członek – Lucjan Baranowski

Członek – Andrzej Lempaszek

Członek – Paweł Pyndryk

 

Plac Wolności 29

21-500 Biała Podlaska

tel.  512 045 335

e-mail: solidarnosc.bp@gmail.com

2. Oddział Ciechanów

Przewodniczący – Zbigniew Baranowski

Z-ca Przewodn. – Andrzej Bieńkowski

Z-ca Przewodn. – Jerzy Racki

Sekretarz – Agnieszka Konwerska

Członek – Stanisław Górczyński

Członek – Piotr Kurowski

Członek – Jan Olszewski

Członek – Barbara Rogalska

Członek – Krzysztof Skwarski

Członek – Grzegorz Suwiński

Członek – Sławomir Wiktorowicz

 

ul. Mickiewicza 1/3

06-400 Ciechanów

tel. 517 260 006

e-mail: oddzialciech@interia.eu

3. Oddział Działdowo

Przewodniczący – Barbara Lewandowska

Z-ca Przewodn. – Anna Ostrowska

Sekretarz – Edyta Jędrzejewska

Skarbnik – Magdalena Kalisz

Członek – Anna Dobrzyniecka

Członek – Bogdan Kopański

Członek – Zdzisław Panek

Członek – Roman Ruczyński

Członek – Zenon Wiśniewski

 

Plac Biedrawy 1

13-200 Działdowo

Biuro czynne:

Poniedziałek – nieczynne
Wtorek – od godz. 11.00 do godz. 14.00
Środa od godz. 8.00 do godz. 11.00
Czwartek – od godz. 9.00 do godz. 13.00
Piątek – nieczynne

tel/fax: 23 697 24 47

e-mail: solidarnoscdzialdowo@neostrada.pl

Dyżury prawne pełni radca prawny Stanisław Czerwiński

4. Oddział Garwolin

Przewodniczący – Przemysław Stępniewski

Z-ca Przewodn. – Jan Walczak

Z-ca Przewodn. – Elżbieta Frąckiewicz

Sekretarz – Magdalena Jankiewicz

Członek – Andrzej Frąckiewicz

Członek – Mirosław Kałaska

Członek – Mariola Kędziorek

Członek – Jadwiga Witak

Członek – Tadeusz Zajma

 

ul. Krótka 12

08-400 Garwolin

tel. 517 260 125

e- mail: solidarnoscgarwolin@wp.pl

Dyżury Oddziału:
wtorek – 15.00 – 18.00
piątek – 15.00 – 18.00

5. Oddział Grodzisk Mazowiecki

Przewodniczący – Janusz Grudniewski

Z-ca Przewodn. – Ładysław Owczarski

Sekretarz – Paweł Cabanek

Skarbnik –  Piotr Niewiadomski

Członek – Małgorzata Barańska-Szumer

Członek – Grażyna Chajneta

Członek – Miłosz Jankowski

Członek – Jerzy Wasilewski

 

ul. Garbarska 17/2

05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 501 948 084

e-mail: jgrudniewski@grodzisk.rgnet.org

6. Oddział Kolno

Przewodniczący – Mariusz Waszkiewicz

Z-ca Przewodn. – Ryszard Wróblewski

Sekretarz – Henryk Sarnacki

Skarbnik –  Leszek Jagielski

 

ul. Wojska Polskiego 8

18-500 Kolno

tel. 517 260 008

e-mail: solidarnosckolno@o2.plwww.solidarnosckolno.neostrada.pl

Biuro czynne: poniedziałek-piątek 9.00-12.00

7. Oddział Legionowo

Przewodniczący – Dariusz Ejdys

Z-ca Przewodn. – Przemysław Bagiński

Z-ca Przewodn. – Paweł Kuźbicki

Sekretarz – Lidia Maj

Skarbnik – Wojciech Rostkowski

Członek – Paweł Słupski-Kartaczowski

 

ul. Sowińskiego 37

05-120 Legionowo

tel.: 604 503 870

e-mail: dariusz.ejdys@wp.pl

8. Oddział Łomża

Przewodniczący – Henryk Piekarski

Z-ca Przewodn. – Janusz Żebrowski

Sekretarz – Andrzej Barczewski

Członek – Kazimierz Borkowski

Członek – Wojciech Chojnowski

Członek – Marcin Dębek

Członek – Konrad Dytkowski

Członek – Jarosław Just

Członek – Janusz Lutrzykowski

Członek – Piotr Teresiński

 

ul. Dworna 3

18-400 Łomża

Biuro czynne: poniedziałek, wtorek, środa, piątek 8.00-16.00, czwartek 9.00-17.00

tel./fax: 86 216 37 92;

e-mail: alicja1958@interia.pl

9. Oddział Łowicz

Przewodnicząca: Teresa Kowalska-Suchecka
Przewodnicząca – Teresa Kowalska – Suchecka

Z-ca Przewodn. – Anna Popławska

Z-ca Przewodn. – Piotr Malczyk

Sekretarz – Krzysztof Suchecki

Skarbnik – Magdalena Ścibor

Członek – Krzysztof Ambroziak

Członek – Paweł Pabian

Członek – Karina Pilna

ul. Kaliska 12

99-400 Łowicz

Biuro czynne: czwartek 15-17

tel. 501 669 277

tel./fax: 46 837 57 16

e-mail: solidarnosc.lowicz@gmail.com

10. Oddział Łuków

Przewodniczący – Witold Stępniewski 

Z-ca Przewodn. – Elżbieta Kostian

Z-ca Przewodn. – Janusz Turski

Z-ca Przewodn. – Sławomir Szczygielski

Sekretarz – Andrzej Komorowski

Skarbnik –  Wojciech Grzejdak

Członek – Wioletta Borkowska

Członek – Bogdan Dębowski

Członek – Maciej Izdebski

Członek – Elżbieta Komorek

Członek – Dariusz Kośmider

Członek – Ewa Milewska

Członek – Bożena Osiak

Członek – Zbigniew Wiącek

 

ul. Warszawska 24

21-400 Łuków

tel. 501 948 079

e-mail: witkacy-bas@wp.pl

Biuro czynne: poniedziałek-piątek 8.00-15.30

11. Oddział Mińsk Mazowiecki

Przewodniczący – Grzegorz Padzik

Z-ca Przewodn. – Małgorzata Czerwińska

Sekretarz – Luiza Rafałowska

Członek – Halina Szczegot

Członek – Barbara Zgódka

 

ul. Piłsudskiego 27

05-300 Mińsk Mazowiecki

tel. 501 948 087

e-mail: solidarnosc.m.m@gmail.com

Biuro czynne: środa od godz. 17.00

12. Oddział Mława

Przewodniczący – Mirosław Zbrzezny

Z-ca Przewodn. – Krystyna Janowska

Sekretarz – Elżbieta Bieńkowska

Skarbnik – Tadeusz Mrożkiewicz

Członek – Barbara Długokęcka

Członek – Jacek Kowalski

Członek – Mirosław Kuczalski

Członek – Artur Kupniewski

Członek – Janusz Piotrkowicz

Członek – Jerzy Stando

 

ul. Płocka 39

06-500 Mława

 

tel. 500 219 098

tel./fax: 23 654 31 26

e-mail: solidarnosc.mlawa@o2.pl

Biuro czynne: poniedziałek-piątek 12.00-16.00

13. Oddział Ostrów Mazowiecka

Przewodniczący – Krzysztof Guziewski

Z-ca Przewodn. – Adam Ziajko

Z-ca Przewodn. – Magdalena Kaczmarek

Sekretarz –  Mieczysław Orych

Skarbnik –  Dorota Mroczkowska

Członek – Jerzy Grabowski

Członek – Wojciech Hadała

Członek – Bogdan Jamiołkowski

Członek – Zbigniew Kwiatkowski

Członek – Waldemar Pałys

Członek – Zbigniew Parys

Członek – Paweł Pawlaczyk

Członek – Waldemar Rybakiewicz

Członek – Radosław Suchodolski

Członek – Janusz Zawadzki

 

ul. Krótka 3

07-300 Ostrów Mazowiecka

tel. 517 259 850

e-mail: solidarnoscostrow@vp.pl

Biuro czynne: poniedziałek, wtorek, środa 8.30-11.30 / 15.00-18.00; czwartek, piątek od godz. 15.00

14. Oddział Ostrołęka

Przewodniczący – Aleksander Zawalich

Z-ca Przewodn. – Tadeusz Żarnoch

Sekretarz. – Anna Stachacz

Skarbnik – Ryszard Nastański

Członek – Zygmunt Bocianiak

Członek – Joanna Cieśluk

Członek – Magdalena Jaworowska

Członek – Jacek Laskowski

Członek – Zbigniew Lewszuk

Członek – Piotr Mierzejewski

Członek – Teresa Mierzejewska

Członek – Wojciech Stachacz

Członek – Grażyna Talarek

Członek – Wojciech Włodarczyk

 

Pl. Generała Bema 12

07-410 Ostrołęka

tel. 517 259 796

e-mail: solidarnoscostroleka@gmail.com

godziny pracy biura: poniedziałek-czwartek: 9.00 – 13.00; piątek: nieczynne

15. Oddział Otwock

Przewodniczący – Marian Prasuła

Z-ca Przewodn. – Aneta Wejrauch Zdziebko

Z-ca Przewodn. – Tomasz Lewarski

Sekretarz – Wioletta Głodowska

Skarbnik – Sylwester Rzeszotek

 

ul. Karczewska 47

05-400 Otwock

tel. 501 948 086

tel./fax: 22 779 31 27

e-mail: nszzotwock@neostrada.pl

Biuro czynne: poniedziałek 12.00 – 17.00, środa i czwartek 9.00-14.00; wtorek, piątek nieczynne

16. Oddział Pruszków

ul. Drzymały 5/2

05-800 Pruszków

Biuro czynne: poniedziałek-piątek 9.00-17.00

tel. 517 259 886

e-mail: solidarnosc.pruszkow@op.pl

17. Oddział Siedlce

Przewodniczący – Sylwester Czyżyk

Z-ca Przewodn. – Wiesław Kałuski

Z-ca Przewodn. – Iga Kornacka-Barczak

Z-ca Przewodn. – Marcin Pogonowski

Sekretarz – Edward Flis

Członek Prezydium – Ryszard Kocon

Członek Prezydium – Sławomir Szczepanik

Członek  – Jerzy Gałązka

Członek – Daniel Kowalczyk

Członek – Andrzej Lewocki

Członek – Jerzy Potera

Członek – Zbigniew Rosa

Członek – Piotr Szuliński

Członek – Paweł Świątek

Członek – Sławomir Żylak

 

ul. Kilińskiego 15

08-110 Siedlce

tel. 509 130 583

tel./fax: 25) 633 90 80

e-mail: osiedlce@wp.pl

Biuro czynne: poniedziałek-piątek 16.30 – 18:00

18. Oddział Skierniewice

Przewodniczący – Andrzej Rochalski

Z-ca Przewodn. – Bronisław Ptaszek

Z-ca Przewodn. – Henryka Kowalczyk

Sekretarz – Jan Biernat

Członek – Marian Klimek

Członek – Marzena Morawska

Członek – Krzyszof Nowak

 

ul. Reymonta 9

96-100 Skierniewice

tel./fax: 46 833 27 10

e-mail: skierniewice@solidarnosc.org.pl

Biuro czynne: poniedziałek-piątek 10.00-14.00

19. Oddział Sochaczew

Przewodniczący – Danuta Radzanowska

Z-ca Przewodn. – Andrzej Katner

Sekretarz –  Ryszard Kołucki

Skarbnik –  Krzysztof Kośmider

Członek – Robert Kamiński

 

ul. Żeromskiego 12

96-500 Sochaczew

tel. 517 259 956

e-mail: solidarnosc.soch@op.pl

Biuro czynne: poniedziałek, środa, czwartek, piątek 8.00-14.00, wtorek 10.00-16.00

20. Oddział Wołomin

Przewodniczący – Józef Radzio

Z-ca Przewodn. – Andrzej Wesołowski

Sekretarz – Małgorzata Roszkowska

Skarbnik – Tadeusz Janiak

Członek – Andrzej Jusiński

Członek – Tomasz Radzio

Członek – Kazimierz Tarapata

 

ul. Mariańska 7

05-200 Wołomin

tel. 602 887 246; 517 259 965

e-mail: j.radzio@op.pl

Biuro czynne: wtorek po godz. 16.00

21. Oddział Żyrardów

Przewodniczący – Bogdan Zieliński

Z-ca Przewodn. – Danuta Heftman

Z-ca Przewodn. – Krystyna Lenarczyk

Z-ca Przewodn. – Bożena Jakubiak – Astapkowicz

Sekretarz – Irena Marta Burza

Członek – Andrzej Barański

Członek – Zbigniew Frey

Członek – Stanisław Gruszecki

Członek – Dariusz Owczarek

Członek – Sławomir Szczepanik

Członek – Tomasz Zubowicz

 

Pl. Jana Pawła II nr 2

96-300 Żyrardów

tel. 504-311-609; 517 259 991

22. Oddział Chełm

Przewodniczący – Zdzisław Denysiuk

Z-ca Przewodn. – Bogdan Olbryk

Sekretarz – Iwona Synowiec

Członek – Izabela Cichosz-Podjadek

Członek – Ewa Hordejuk

Członek – Grzegorz Kołota

Członek – Sławomir Niedziela

Członek – Marta Nowosad

 

Al. I Armii Wojska Polskiego 41 C

22-100 Chełm

tel. kom. 517 259 993; 82 56-519-43

e-mail: chelm@solidarnosc.org.pl

23. Oddział Włodawa

Przewodniczący – Erazm Piotr Meniów

Sekretarz – Dariusz Pytka

Członek – Andrzej Czarnota

Członek – Andrzej Wysokiński

 

ul. Kościelna 18

22-200 Włodawa

tel.: 604 185 092

e-mail: szkola@1lo.wlodawa.pl