„Solidarność” z ArcelorMittal Poland chce interwencji premiera w sprawie sytuacji pracowników koncernu
„Solidarność” z ArcelorMittal Poland zaapelowała do premiera Mateusza Morawieckiego o pilną interwencję w sprawie sytuacji pracowników koncernu. W ocenie związkowców zarząd AMP instrumentalnie wykorzystuje epidemię COVID-19 w celu uzyskania jak największych oszczędności w kosztach zatrudnienia […]