1. Oddział Biała Podlaska

Przewodniczący – Marek Pniewski
Z-ca Przewodn. – Teresa Dawidziuk
Z-ca Przewodn. – Emilia Karwowska
Z-ca Przewodn. – Rafał Mirończuk
Sekretarz – Zofia Zielińska
Skarbnik – Agnieszka Zalewska
Członek – Alicja Deniszczuk
Członek – Anna Truba

Adres: 21-500 Biała Podlaska, Plac Wolności 29
tel.  512 045 335
e-mail: solidarnosc.bp@gmail.com
Facebook Oddział Biała Podlaska

Biuro czynne:
poniedziałek – 15.00 – 17.00

 

2. Oddział Ciechanów

Przewodniczący – Zbigniew Baranowski
Z-ca Przewodn. – Agnieszka Konwerska
Z-ca Przewodn. – Jerzy Racki
Sekretarz – Krzysztof Wojciech Skwarski
Członek – Andrzej Bieńkowski
Członek – Stanisław Górczyński
Członek – Piotr Kurowski
Członek – Marek Wiśniewski

Adres: 06-400 Ciechanów, ul. Mickiewicza 1/3/4
tel. 517 260 006; 667-522-901
e-mail: oddzialciech@interia.eu

Biuro czynne:
poniedziałek, czwartek – 16.00 – 18.00
wtorek, środa – nieczynne
piątek – 9.00 -13.00

 

3. Oddział Działdowo

Przewodniczący – Zenon Wiśniewski
Z-ca Przewodniczącego – Dariusz Karbowski
Z-ca Przewodniczącego – Bogdan Kopański
Sekretarz – Jacek Kanigowski
Skarbnik – Bartłomiej Wiśniewski
Członek – Kinga Kawka
Członek – Iwona Rosik

Adres: 13-200 Działdowo, Plac Emilii Sukertowej-Biedrawiny 1
tel. 573 383 914; 504 236 308
e-mail: dzialdowo.mazowsze@solidarnosc.org.pl

Biuro czynne:
poniedziałek – nieczynne
wtorek – 11.00 – 14.00
środa – 8.00 – 11.00
czwartek – 9.00- 13.00
piątek – nieczynne

Dyżury prawne pełni radca prawny Stanisław Czerwiński w czwartek 9.00 – 13.00

 

4. Oddział Garwolin

Przewodniczący – Przemysław Stępniewski
Z-ca Przewodn. – Jan Walczak
Z-ca Przewodn. – Elżbieta Frąckiewicz
Sekretarz – Jadwiga Witak
Członek – Mariola Kędziorek
Członek – Marcin Sikora
Członek – Artur Wielgosz

Adres: 08-400 Garwolin, Krótka 12
tel. 517 260 125; 609 639 802
e- mail: solidarnoscgarwolin@wp.pl

Biuro czynne:
wtorek – 15.00 – 18.00
piątek – 15.00 – 18.00

 

5. Oddział Grodzisk Mazowiecki

Przewodniczący – Janusz Grudniewski
Z-ca Przewodn./Członek Prezydium – Roman Zdunek
Sekretarz/Członek Prezydium – Paweł Cabanek
Skarbnik/Członek Prezydium – Krystian Jadczuk
Członek – Grażyna Chajneta
Członek – Marek Grudniewski
Członek – Sławomir Łabędzki

Adres: 05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Garbarska 17/2
tel. 501 948 084
e-mail: janusz.grudniewski@gmail.com

Biuro czynne:
wtorek, czwartek – 17.00 – 19.00

 

6. Oddział Kolno

Przewodniczący – Marek Dąbkowski
Z-ca Przewodniczącego – Mariusz Waszkiewicz
Sekretarz – Tomasz Prusinowski
Skarbnik – Leszek Jagielski
Członek – Stanisław Krasiński

Adres: 18-500 Kolno, ul. Wojska Polskiego 8
tel. 517 260 008
e-mail: solidarnosckolno@o2.pl

Biuro czynne:
poniedziałek, środa, piątek 15.00-16.30

 

 7. Oddział Legionowo

Przewodniczący – Dariusz Ejdys
Z-ca Przewodn. – Przemysław Bagiński
Członek – Cezary Bujalski
Członek – Piotr Kłosiński
Członek – Paweł Rudnicki
Członek – Paweł Słupski-Kartaczowski

Adres: 05-120 Legionowo, ul. Sowińskiego 37
tel. 604 503 870
e-mail: dariusz.ejdys@wp.pl

Biuro czynne:
poniedziałek – wtorek 8-12
środa- piątek – 16-18

 

8. Oddział Łomża

Przewodniczący – Marcin Dębek
Z-ca Przewodn./Członek Prezydium – Piotr Teresiński
Z-ca Przewodn./Członek Prezydium – Andrzej Wojtkowski
Sekretarz./Członek Prezydium – Kazimierz Borkowski
Członek – Krzysztof Alachamowicz
Członek – Ewa Archacka
Członek – Renata Bukowska
Członek – Jarosław Just
Członek – Grzegorz Kalinowski
Członek – Jolanta Katarzyna Kowalewska
Członek – Andrzej Pietrasik
Członek – Natalia Rakowska
Członek – Piotr Such-Kaczanowicz

Adres: 18-400 Łomża, ul. Dworna 3
tel.  515 349 854; 502 273 293
e-mail: solidarnosclomza@o2.pl

Biuro czynne:
poniedziałek, wtorek – 9-12
środa – 9-11.30
czwartek – 9.00-11.00
piątek – nieczynne

 

9. Oddział Łowicz

Przewodnicząca – Teresa Kowalska – Suchecka
Z-ca Przewodn. – Rafał Nogowski
Z-ca Przewodn. – Piotr Wawrzyniecki
Sekretarz – Krzysztof Suchecki
Skarbnik – Mariusz Łasica
Członek – Wiesław Feliga
Członek – Paweł Pabjan
Członek – Bogusław Pięta
Członek – Przemysław Popławski
Członek – Marcin Stejgiert
Członek – Justyna Tomanik

Adres: 99-400 Łowicz, ul. Kaliska 6 lok. 406
tel. 506 136 315; 604 488 709; 606 968 352
e-mail: lowicz.mazowsze@solidarnosc.org.pl

Biuro czynne:
wtorek – 8.00-16.00

 

10. Oddział Łuków

Przewodniczący – Janusz Turski
Z-ca Przewodn. – Maciej Izdebski
Z-ca Przewodn. – Elżbieta Kostjan
Z-ca Przewodn. – Witold Stępniewski
Z-ca Przewodn. – Sławomir Szczygielski
Sekretarz – Bożena Osiak
Skarbnik – Elżbieta Barbara Komorek
Członek – Wioletta Borkowska
Członek – Wojciech Grzejdak
Członek – Dariusz Kośmider
Członek – Mirosław Krakowiak
Członek – Andrzej Łukowski
Członek – Ewa Milewska
Członek – Sławomir Szczygielski
Członek – Paweł Szyszkowski

Adres: 21-400 Łuków, ul. Warszawska 24
tel. 501 466 022
e-mail: januszturski56@wp.pl

Biuro czynne:
poniedziałek-piątek – 8.00-15.30

 

 11. Oddział Mińsk Mazowiecki

Przewodniczący – Grzegorz Padzik
Z-ca Przewodn. – Małgorzata Czerwińska
Z-ca Przewodn. – Agnieszka Wyrostkiewicz
Sekretarz – Jolanta Damasiewicz
Skarbnik – Tomasz Barański
Członek – Wojciech Purgał

Adres: 05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Piłsudskiego 27
tel. 501 948 087
e-mail: solidarnosc.m.m@gmail.com

Biuro czynne:
środa, piątek 16.00 – 19.00

 

12. Oddział Mława

Przewodniczący – Mirosław Zbrzezny
Z-ca Przewodn. – Krystyna Janowska
Sekretarz – Elżbieta Bieńkowska
Skarbnik – Jan Łukasik
Członek – Renata Kosman
Członek – Jacek Kowalski
Członek – Julita Markowska
Członek – Jerzy Stando
Członek – Renata Wenda

Adres: 06-500 Mława, ul. Płocka 39 lok. 23
tel. 500 219 098; 509 451 758
e-mail: mirek521@O2.pl

Biuro czynne:
poniedziałek – 10.00 – 12.30
wtorek – piątek – 12.30 – 15.30

 

13. Oddział Ostrów Mazowiecka

Przewodniczący – Krzysztof Guziewski
Z-ca Przewodn. – Waldemar Pałys
Z-ca Przewodn. – Waldemar Rybakiewicz
Sekretarz – Mieczysław Orych
Członek – Jerzy Grabowski
Członek – Bogdan Jamiołkowski
Członek – Marcin Lotka
Członek – Bogusław Narewski
Członek – Zbigniew Parys
Członek – Janusz Zawadzki

Adres: 07-300 Ostrów Mazowiecka, ul. Krótka 3
tel. 517 259 850
e-mail: solidarnoscostrow@vp.pl

Biuro czynne:
poniedziałek, wtorek, środa: 8.30-11.30 / 15.00-18.00
czwartek, piątek: 15.00 – 18.00

 

 14. Oddział Ostrołęka

Przewodniczący – Aleksander Zawalich
Z-ca Przewodn. – Zbigniew Edward Mierzejewski
Sekretarz – Kamil Ryfa
Skarbnik – Grażyna Talarek
Członek – Bożena Cherubin
Członek – Janusz Giers
Członek – Piotr Mierzejewski
Członek – Ryszard Nastański
Członek – Wojciech Włodarczyk
Członek – Tadeusz Żarnoch

Adres: 07-410 Ostrołęka, Pl. Generała Bema 12
tel. 517 259 796, 502 646 899
e-mail: solidarnoscostroleka@gmail.com

Biuro czynne:
poniedziałek – czwartek – 10.00 – 13.00
piątek – nieczynne

 

17. Oddział Otwock

Przewodniczący – Marian Prasuła
Z-ca Przewodn. – Artur Fedurek
Z-ca Przewodn. / Sekretarz – Andrzej Szaciłło

Adres: 05-400 Otwock, ul. Karczewska 47
tel.  501 948 086, 696 496 542
e-mail: otwock.mazowsze@solidarnosc.org.pl

Biuro czynne:
poniedziałek – 12.00 – 17.00
środa – czwartek – 9.00-14.00
wtorek, piątek – nieczynne

 

 18. Oddział Siedlce

Przewodniczący – Sylwester Czyżyk
Z-ca Przewodn./Członek Prezydium – Marcin Janasz
Z-ca Przewodn./Członek Prezydium – Ryszard Julian Kocon
Sekretarz/Skarbnik/Członek Prezydium – Dorota Potera
Członek Prezydium – Marcin Hawryluk
Członek Prezydium – Andrzej Mazur
Członek Prezydium – Piotr Ornoch
Członek – Jadwiga Bałkowiec
Członek – Grzegorz Borkowski
Członek – Adam Borzęcki
Członek – Agnieszka Bulik
Członek – Mateusz Burdal
Członek – Daniel Chojecki
Członek – Mirosław Duda
Członek – Iwona Dziedzic-Myka
Członek – Grzegorz Garbaczewski
Członek – Łukasz Jasiński
Członek – Marek Karczmarski
Członek – Paulina Klej
Członek – Artur Kłos
Członek – Marian Koć
Członek –Ewa Kołodziejak
Członek – Mirosław Kudź
Członek – Andrzej Lewocki
Członek – Martyna Łasek
Członek – Mirosław Michalak
Członek – Dariusz Ogrodniczuk
Członek – Wiesław Piekart
Członek – Krzysztof Pogonowski
Członek – Jerzy Potera
Członek – Przemysław Roeding
Członek – Konrad Romanowski
Członek – Aldona Rosa
Członek – Sławomir Siuchta
Członek – Paweł Sobiczewski
Członek – Zbigniew Stańczuk
Członek – Mariola Strus
Członek – Piotr Szuliński
Członek – Marcin Tkaczyk
Członek – Barbara Woźniak
Członek – Małgorzata Wyrzykowska
Członek – Paweł Żylak
Członek – Grzegorz Mazur

Adres: 08-110 Siedlce; ul. Kilińskiego 15/7
tel. 502 314 022
tel./fax 25 633 90 80
e-mail: osiedlce@wp.pl
facebook Oddział Siedlce

Biuro czynne:
poniedziałek – piątek – 8.00 – 16.00

 

 19. Oddział Skierniewice

Przewodniczący – Andrzej Rochalski
Z-ca Przewodn. – Bronisław Ptaszek
Sekretarz – Jolanta Małek

Adres: 96-100 Skierniewice, ul. Reymonta 9
tel. 573 386 726
e-mail: skierniewice@solidarnosc.org.pl

Biuro czynne:
poniedziałek – piątek – 10.00 – 14.00

 

20. Oddział Sochaczew

Przewodniczący – Danuta Radzanowska
Z-ca Przewodn. – Krzysztof Kośmider
Sekretarz – Robert Kamiński
Skarbnik – Rafał Felczak
Członek – Przemysław Budziński
Członek – Marcin Kitliński

Adres: 96-500 Sochaczew, ul. Żeromskiego 12
tel. 517 259 956
e-mail: solidarnosc.soch@op.pl

Biuro czynne:
wtorek, czwartek – 15.00 – 18.00

 

21. Oddział Wołomin

Przewodniczący – Józef Radzio
Z-ca Przewodn. – Jolanta Lipka-Bartosik
Sekretarz – Przemysław Strzelczyk
Członek – Marek Kowalik
Członek – Wiesław Nieckarz

Adres: 05-200 Wołomin, ul. Warszawska 15C lok. 3
tel. 602 887 246; 517 259 965
e-mail: j.radzio@op.pl
Facebook Oddział Wołomin

Biuro czynne:
wtorek – 12.00 – 18.00

 

25. Oddział Żyrardów

Przewodniczący – Bogdan Zieliński
Z-ca Przewodn. – Krzysztof Fryc
Z-ca Przewodn. – Bożena Jakubiak-Astapkowicz
Z-ca Przewodn. – Krystyna Lenarczyk
Sekretarz – Irena Marta Burza
Członek – Zbigniew Frey
Członek – Dariusz Owczarek
Członek – Sławomir Siedlecki
Członek – Grzegorz Słomiński
Członek – Katarzyna Swędera
Członek – Ewa Szczepanik

Adres: 96-300 Żyrardów, Pl. Jana Pawła II nr 2
tel. 504 311 609
e-mail: oddzial.zyrardow@gmail.com

Biuro czynne:
poniedziałki i czwartki – 16.00 – 18.00

 

26. Oddział Chełm

Przewodniczący – Michał Toporek
Z-ca Przewodn. – Zdzisław Denysiuk
Z-ca Przewodn. – Marta Nowosad
Sekretarz – Iwona Synowiec
Członek – Izabela Cichosz-Podjadek
Członek – Mirosław Jokisz
Członek – Tomasz Łosiewicz
Członek – Andrzej Mazurek
Członek – Marek Zwolak

Adres: 22-100 Chełm, Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 41 C
tel. 572 233 299
e-mail: chelm@solidarnosc.org.pl

Biuro czynne:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek – 15.00 -18.00
środa – 11.00-18.00

 

27. Oddział Włodawa

Przewodniczący – Erazm Piotr Meniów
Z-ca Przewodn. – Andrzej Wysokiński
Sekretarz – Weronika Król
Członek – Paweł Sielaszuk

Adres: 22-200 Włodawa, ul. Kościelna 18
tel. 604 185 092
e-mail: szkola@1lo.wlodawa.pl

Biuro czynne:
wtorek, czwartek – 15.30 -17.30