Rabaty na stacjach LOTOS dla członków „Solidarności”

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” podpisała z LOTOS Paliwa umowę, na podstawie której członkowie naszego Związku będą mogli uzyskać rabat przy zakupie paliwa na stacjach polskiego koncernu paliwowego. Poniżej przedstawiamy procedurę i warunki, jakie trzeba spełnić, by móc skorzystać z rabatu:

  1. Każda z osób pragnąca otrzymać kartę LOTOS musi najpierw wyrobić elektroniczną legitymację członkowską (plastikową) NSZZ „Solidarność”. W tym celu należy zwrócić się do macierzystej organizacji związkowej NSZZ „Solidarność” i wypełnić wniosek o wydanie elektronicznej legitymacji (wniosek można pobrać tutaj).
    Informacji nt. e-legitymacji udziela Aneta Zbrzeźniak, tel. 22 314 80 13

Wniosek z przystawioną pieczątką Organizacji Związkowej powinien zostać przekazany do Zarządu Regionu Mazowsze, gdzie zostanie przygotowana i wydana indywidualna elektroniczna legitymacja członkowska.
Nie dotyczy to osób, które mają już elektroniczną legitymację.

  1. Osoby, które będą w posiadaniu elektronicznych legitymacji i wyrażą chęć posiadania karty rabatowej LOTOS BIZNES muszą wypełnić załącznik nr 2 do umowy. (Każdy indywidualnie musi wpisać: nr ewidencyjny uczestnika tożsamy z numerem legitymacji członkowskiej, nazwisko i imię oraz podpisać się dwa razy u dołu załącznika).

Uwaga! Nie wypełniamy rubryki ORGANIZATOR.

Regulamin pracowniczy sprzedaży w systemie LOTOS-Biznes

  1. Zebrane, wypełnione i podpisane załączniki nr 2 wraz z opieczętowaną przez OZ/OM listą zbiorczą organizacja zakładowa dostarcza do Sekretariatu Prezydium Regionu Mazowsze NSZZ „Solidarność” ul. Wolska 47.
  2. Po opracowaniu przez ZRM wniosków, zostaną one przesłane do LOTOS Paliwa. Lotos prześle karty LOTOS BIZNES na adres ZRM, skąd zostaną one odebrane przez organizacje związkowe.

Informacji nt. karty LOTOS udziela Joanna Krulikowska, tel. 22 314 80 90 (e-mail: mazowsze@solidarnosc.org.pl)

Użytkownicy związkowych kart LOTOS Biznes otrzymują rabaty:

Olej napędowy Dynamic 18 gr/litr

Benzyna PB98 Dynamic 18 gr/litr

Benzyna PB95 12 gr/litr

Olej napędowy ON 12 gr/litr

LPG 7 gr/litr

TOWARY I USŁUGI

Myjnia 15 %

Cafe Punkt* 10% (rabatowanie gastronomii może nie być dostępne na części stacji franczyzowych)

Oleje i płyny do spryskiwaczy 10 %

 

Dodatkowy rabat 5 gr na litrze każdego paliwa na stacjach MOP przy autostradach i drogach ekspresowych.

 Wydanie i korzystanie z kart jest bezpłatne.

Członek związku może posiadać jedną kartę, wydaną na swoje imię i nazwisko. Miesięczny limit zakupów z rabatem to 2000 zł. Płatność następuje na stacji po cenie z naliczonym rabatem – nie są wymagane żadne zabezpieczenia kredytowe ani depozyt. Użytkownik karty ma prawo udostępniać posiadaną kartę dowolnym członkom rodziny w granicach przyznanego limitu zakupów.

Każda z kart jest zabezpieczona kodem PIN. Wraz z kartą dostarczamy tzw. PIN startowy; jego zmiana jest niezbędna przed pierwszym użyciem karty. Zmianę wykonuje się na stacji paliw prosząc kasjera o wybranie na kasie polecenia „FLOTA zmiana kodu PIN karty LOTOS Biznes”.

Karty nie są honorowane w sieci Shell z powodów systemowych.

Uwaga – oferta przeznaczona jest dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej, do transakcji przy użyciu tych kart nie ma możliwości wystawienia faktur VAT. Osoby prowadzące działalność prosimy o zarejestrowanie się na stronie https://www.lotosbiznes.pl/klient/tankujnajtaniej , a następnie zgłoszenie się mailem na adres: marcin.gerwatowski@lotospaliwa.pl w celu zmiany warunków rabatowych na przysługujące członkom ZZ.

  1. c) Karta NAVIGATOR

Do każdego zakupu paliwa lub usługi będą naliczane punkty na kartę Navigator wg uzgodnionego algorytmu. Punkty te będzie można wymienić na szereg produktów przemysłowych znajdujących się w katalogu   https://lotosnavigator.pl/nagrody

Lista stacji LOTOSU…>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz