Uczciwość i odwaga to gwarancja sukcesu nowych TKZ

29 listopada br. w siedzibie Regionu Mazowsze odbyło się spotkanie, z nowo powstałymi Organizacjami Związkowymi. To pierwsza taka inicjatywa zorganizowana w całości, przez Dział Rozwoju Związku. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele TKZ. Nieocenionym wsparciem, była również obecność dwóch, bardzo zasłużonych działaczy naszego Regionu Mazowsze- kolegi Piotra Kurowskiego – Przewodniczącego w Sofidel Poland Sp. z o.o. oraz  kolegi Radosława Pyszczka- Przewodniczącego w T-Mobile Polska S.A. , Radcy Prawnego Regionu Mazowsze i pracownika Działu Szkoleń, koleżanki Grażyny Szarlak. W spotkaniu uczestniczył również Z-ca Przewodniczącego ZRM- Dariusz Siarkowicz.

Spotkanie miało na celu, omówienie najważniejszych problemów, z jakimi spotykają się „młodzi” związkowcy, a zaproszeni goście dyskutowali na temat doświadczeń w budowaniu ich drogi związkowej oraz zadawali liczne pytania.

Brak konsyliacyjności to coś, co psuje młode Organizacje i nie pozwala na rozrastanie i budowanie silnej Organizacji Związkowej – powiedział kolega Radosław Pyszczek. Uczciwość i odwaga w działaniu związkowca, to gwarancja sukcesu – dodał kolega Piotr Kurowski.

Spotkanie miało bardzo pozytywny oddźwięk wśród uczestników, a Dział Rozwoju zapowiada kolejne cykliczne spotkania od Nowego Roku.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz